
Event Tickets Plus
StellarWP
- 3,0
- 6.00 beoordelingen
- 10.00K
- Downloads
- Free
- Prijs
Screenshots






Event Tickets Plus Voor- en nadelen
Voordelen
- Gebruiksvriendelijke interface voor snelle navigatie.
- Integratie met populaire betalingsopties.
- Mogelijkheid om evenementenlocaties te bekijken.
- Directe toegang tot evenementenupdates.
- Beheer meerdere tickets vanuit één account.
Nadelen
- Beperkte ondersteuning voor kleinere evenementen.
- Soms trage laadtijden bij piekuren.
- Geen offline toegang tot gekochte tickets.
- Beperkte aanpassingsmogelijkheden voor meldingen.
- Niet alle evenementen zijn wereldwijd beschikbaar.
Analyse door All-app
Bij een app die rond tickets en toegang draait, vind ik vertrouwen minstens zo belangrijk als snelheid. Een digitale QR-code kan de entree eenvoudiger maken, maar je wilt ook begrijpen waarvoor je de app gebruikt en welke keuzes je zelf maakt. Event Tickets Plus is een gratis evenementenapp van StellarWP, met als opvallend praktisch doel het inchecken van bezoekers met QR-codes. Dat is een andere insteek dan een algemene agenda-app: de waarde zit vooral in de stap tussen een ticket en de ingang.
Waar vertrouwen in de praktijk begint
Ik zou deze app vooral beoordelen op de taak waarvoor ze bedoeld is. Een QR-code kan een medewerker helpen om een ticket bij aankomst te controleren, maar op zichzelf zegt die techniek niets over de manier waarop een evenement persoonsgegevens verwerkt of hoe een aankoop wordt beschermd. Daarom houd ik de twee zaken uit elkaar: de app kan het toegangsproces ondersteunen, terwijl de organisator verantwoordelijk blijft voor de bredere ticketafhandeling en bezoekersinformatie.
Die nuance is belangrijk als je een evenement organiseert. Een digitale check-in kan de rij verkorten, maar vraagt ook om een duidelijke werkwijze bij de deur: wie scant, hoe medewerkers omgaan met een code die niet wordt herkend en waar bezoekers terechtkunnen met vragen. Ik zou vooraf een kleine test doen met het team, zodat de telefoon, de tickets en de rolverdeling op elkaar zijn afgestemd. Dat is geen extraatje; het voorkomt dat een handig hulpmiddel op het drukste moment voor verwarring zorgt.
Wat je zelf kunt controleren
De zichtbare informatie over de app maakt duidelijk dat QR-codes centraal staan. Ik zou vóór gebruik nagaan welke schermen en keuzes daadwerkelijk beschikbaar zijn op mijn toestel, en de app alleen de toegang geven die het besturingssysteem op dat moment vraagt en die voor mijn gebruik nodig is. Zo houd je zelf overzicht, zonder aannames te doen over instellingen of gegevensverwerking die je niet hebt bekeken.
Voor bezoekers is een eenvoudige gewoonte nuttig: open het ticket voordat je bij de ingang bent en controleer of de code goed zichtbaar is. Voor organisatoren ligt de winst vooral in een korte briefing: laat medewerkers weten welk ticket ze moeten scannen en hoe ze een bezoeker helpen als de code niet meteen werkt. Een tweede telefoon of een papieren deelnemerslijst kan als praktische terugvaloptie dienen, mits de organisator die vooraf heeft voorbereid. Dat is geen functie van de app, maar wel een verstandige keuze rond een digitale toegangsstroom.
Een hulpmiddel voor een gerichte taak
De naam en positionering kunnen verwachtingen oproepen over kaartverkoop, evenementen ontdekken of sociale functies. Ik zou die verwachtingen niet automatisch gelijkstellen aan wat deze app voor iedere gebruiker doet. De kern die ik hier kan beoordelen is het ondersteunen van event check-in met QR-codes. Wie een oplossing zoekt om bezoekers aan de deur te verwerken, kan daar iets aan hebben; wie vooral concerten wil vinden, vergelijken en boeken, heeft waarschijnlijk ook een aparte ticket- of evenementenaanbieder nodig.
Wanneer het goed past
De app ligt het meest voor de hand bij een organisator die tickets al digitaal uitgeeft en een telefoon wil inzetten bij de entree. Denk aan een kleine bijeenkomst, een voorstelling of een evenement met vooraf geregistreerde bezoekers. Een concreet scenario: op een drukke avond staan twee medewerkers bij de deur. De ene verwelkomt bezoekers, de andere scant de ticketcode. Als de instructies vooraf helder zijn en de bezoekers hun tickets klaarzetten, kan zo’n verdeling de toegang overzichtelijker maken dan het zoeken naar namen op losse e-mails.
Meer artikelen van onze redactie

Words of Wonders: Crossword speelt soepel, maar geeft te weinig feedback

Google Maps maakt van elke route een plan

Clash Royale: korte duels, maar vraagt het spel te veel van je?

Geometry Dash Lite bewijst hoe scherp eenvoud kan zijn, maar ook waar herhaling tekortschiet

Flipkart groeit mee met India’s nieuwe winkelgewoonten, maar bezorging blijft de test

Uber's Dominantie in Mobiliteit: Een Diepgaande Analyse
Een nuttige tip is om de check-in niet pas bij de eerste bezoeker uit te proberen. Loop vooraf een proefronde met een ticket en laat ook iemand oefenen die de app niet dagelijks gebruikt. Zo merk je of de code goed in beeld komt, of de medewerker weet wat de volgende stap is en of er een plan is voor twijfelgevallen. De test hoeft niet ingewikkeld te zijn; het doel is vooral om te voorkomen dat de organisator tijdens de instroom tegelijk moet uitleggen, zoeken en improviseren.
Voor een bezoeker is de toepassing smaller. Als je een ticket hebt dat met deze werkwijze wordt gecontroleerd, is een telefoon als toegangsbewijs prettig: je hoeft geen afdruk mee te nemen. Maar ik zou niet uitsluitend op een beschrijving in de app afgaan om te bepalen hoe een specifiek evenement zijn tickets verstrekt. Volg de instructies van de organisator en zorg dat je ticket op tijd beschikbaar is. Bij een evenement waar papieren toegang of een andere ticketapp wordt gebruikt, is deze check-in-app niet vanzelfsprekend de juiste keuze.
De afweging tegenover andere manieren van check-in
Vergeleken met een papieren gastenlijst kan QR-check-in het zoeken naar een naam vervangen door het controleren van een code. Dat kan vooral helpen wanneer bezoekers verspreid aankomen en medewerkers snel moeten zien welke tickets worden aangeboden. Papier heeft echter een voordeel als een toestel niet beschikbaar is of als de organisatie liever met een lijst werkt. Een digitale methode is dus niet automatisch beter; de beste keuze hangt af van de omvang van het evenement, de ervaring van het team en de manier waarop tickets zijn uitgegeven.
Vergeleken met een complete ticketverkoopdienst is een check-in-app ook een ander soort gereedschap. Een verkoopplatform kan de aankoop en distributie van tickets afhandelen, terwijl een app voor toegang zich richt op het moment waarop bezoekers binnenkomen. Ik zou daarom eerst vaststellen waar het knelpunt zit. Is het probleem kaartverkoop, dan is een verkoopoplossing belangrijker. Is het probleem de rij bij de deur, dan kan QR-controle beter aansluiten. Voor sommige organisatoren betekent dat werken met meerdere diensten; dat kan prima, maar vraagt om een heldere afspraak over wie tickets beheert en wie de toegang controleert.
Een minder voor de hand liggende afweging is de verdeling van verantwoordelijkheid. Als meerdere vrijwilligers scannen, moet iedereen dezelfde aanpak volgen wanneer een ticket onduidelijk is. Spreek bijvoorbeeld af wie een beslissing neemt en wie de rij in beweging houdt. De technologie neemt die organisatorische keuze niet over. Juist bij een klein evenement kan een eenvoudige rolverdeling meer verschil maken dan steeds meer digitale hulpmiddelen toevoegen.
Beperkingen, keuzes en geschiktheid
Ik zou deze app overslaan als je een brede gids zoekt met lokale aanbevelingen, sociale planning of een complete winkel voor evenementtickets. Ook wie een bestaande ticketstroom niet wil aanpassen, heeft weinig aan een extra check-instap die niet goed aansluit op de manier waarop de organisator tickets uitgeeft. De belangrijkste beperking is daarmee niet per se een technisch probleem, maar de afhankelijkheid van een passende workflow: de organisator moet de QR-benadering daadwerkelijk gebruiken en medewerkers moeten weten hoe ze ermee werken.
De beoordeling is gemiddeld 3,0 uit ongeveer 85 beoordelingen, met meer dan 10 duizend installaties. Dat geeft enige context over het gebruik, maar ik zou een gemiddelde score niet behandelen als bewijs dat de app voor elke organisator soepel werkt. De ervaring aan de deur hangt ook af van voorbereiding, toestellen en de ticketafhandeling rond het evenement. Ik zou de app daarom eerst in een beperkte, beheersbare situatie inzetten in plaats van direct alle toegang ervan afhankelijk te maken.
De app is gratis en heeft PEGI 3 als leeftijdsclassificatie. De huidige versie is 3.0.1 en de app is uitgebracht op 13 juli 2018; Android 7.0 is de minimale vereiste. Dat maakt de compatibiliteitscontrole concreet: wie een ouder toestel beheert, doet er goed aan vóór een evenement te controleren of het apparaat aan die eis voldoet. Voor een organisator is het bovendien verstandig te testen op precies de telefoon die bij de ingang wordt gebruikt, niet alleen op een persoonlijke telefoon waarop alles al vertrouwd aanvoelt.
Een praktische vraag is of je als bezoeker de app nodig hebt om elk ticket te gebruiken. Dat hangt af van de ticket- en toegangsprocedure van het evenement; ik zou de instructies van de organisator volgen in plaats van ervan uit te gaan dat één app voor alle tickets volstaat. Een andere vraag is wat je doet bij een lege batterij of een scherm dat de code niet goed toont. Houd daarom je toestel opgeladen en controleer vooraf welke alternatieve toegang de organisator accepteert. Voor organisatoren geldt dezelfde voorzichtigheid: bepaal vóór de deuren opengaan wie een probleemgeval afhandelt en welke reserveprocedure beschikbaar is.
Ook over privacy zou ik nuchter blijven. De aanwezigheid van QR-check-in vertelt op zichzelf niet welke gegevens worden verzameld, hoe lang ze worden bewaard of welke accountkeuzes er zijn. Ik zou daarom de toestemmingsschermen en privacy-informatie die in de app of bij de organisator worden getoond zorgvuldig lezen, en alleen keuzes maken die passen bij mijn rol en het doel van het bezoek. Als je namens een organisatie werkt, bespreek dan vooraf welke bezoekersinformatie nodig is voor de entree en beperk de werkwijze tot wat praktisch vereist is.
Mijn oordeel na het afwegen
Voor organisatoren die QR-tickets bij de ingang willen controleren, heeft deze evenementenapp een duidelijk afgebakende mogelijke rol. De sterkste aanpak is niet simpelweg installeren en hopen dat alles vanzelf loopt, maar vooraf testen, medewerkers kort instrueren en een alternatief klaarzetten voor lastige gevallen. Voor bezoekers is de waarde afhankelijk van de procedure van hun evenement; de app is geen algemene vervanging voor alle manieren om tickets te kopen of te bewaren.
Ik vind het daarom een voorwaardelijke aanbeveling: interessant wanneer de QR-check-in past bij de bestaande ticketstroom, minder geschikt als je een complete ontdek- en boekingsapp verwacht of geen tijd hebt om de entreeprocedure voor te bereiden. Kijk ook naar de beperkte maar bruikbare context van de gebruikersbeoordeling en controleer de Android-vereiste voordat je op een ouder toestel vertrouwt. Met realistische verwachtingen kan de app een praktisch onderdeel van toegang zijn, maar de organisatorische voorbereiding blijft minstens zo belangrijk als de scan zelf.
Na het installeren van de Event Tickets Plus app, was ik meteen onder de indruk van de gebruiksvriendelijke interface. Het design is strak en overzichtelijk, wat het navigeren door de verschillende functies een fluitje van een cent maakt. Het eerste wat ik deed, was mijn locatie invoeren, en bam! De app liet me meteen de evenementen zien die bij mij in de buurt plaatsvinden. Geen gedoe met eindeloos zoeken; de app doet het werk voor je.
Gebruiksvriendelijkheid en functies
Wat echt opvalt aan deze app, is hoe eenvoudig het is om tickets te kopen. Je kunt door een lijst van evenementen bladeren, filteren op categorieën zoals muziek, sport en theater, en zelfs meldingen instellen voor wanneer tickets in de verkoop gaan. Dit laatste is een geweldige functie als je snel op de hoogte wilt zijn van nieuwe evenementen. Het kopen van tickets gaat soepel; je kiest je evenement, klikt op de beschikbaarheid van de tickets, en binnen een paar klikken ben je klaar.
Daarnaast biedt de app ook een handige optie om je tickets direct vanaf je smartphone te scannen bij de ingang van een evenement. Dit betekent dat je geen papieren tickets meer hoeft mee te nemen. Gewoon je telefoon laten zien en je bent binnen. Super handig, toch?
Wat maakt het anders?
Een van de dingen die Event Tickets Plus echt onderscheidt, is de sociale functie. Je kunt zien welke evenementen je vrienden bezoeken en zelfs samen plannen om naar een evenement te gaan. Er is ook een optie om tickets te delen via de app, wat het organiseren van groepsuitjes een stuk eenvoudiger maakt. Het is alsof je een persoonlijke evenementenplanner in je zak hebt.
Bovendien is er een optie om je favoriete artiesten en teams te volgen. De app stuurt je meldingen wanneer er iets nieuws wordt aangekondigd. Dus als je een enorme fan bent van een bepaalde band of sportteam, mis je nooit meer een kans om ze live te zien.
Veiligheid en ondersteuning
Een ander belangrijk aspect van de app is de veiligheid. Niemand wil zich zorgen maken over fraude met tickets, en hier zorgt Event Tickets Plus goed voor. De app maakt gebruik van een beveiligde betalingsgateway en je tickets zijn beschermd met een unieke QR-code. Mocht je ergens tegenaan lopen, dan is de klantenservice snel en behulpzaam. Ze hebben een uitgebreide FAQ-sectie die de meest voorkomende problemen oplost, maar ze zijn ook bereikbaar via chat voor persoonlijke hulp.
Mijn persoonlijke ervaring
Ik heb de app gebruikt om tickets te kopen voor een concert dat snel uitverkocht was. Het was een stressvrije ervaring; ik hoefde niet in de rij te staan of me zorgen te maken dat de website zou crashen. Het was alsof ik een VIP-toegang had tot de beste evenementen in de stad. Bovendien was het delen van tickets met vrienden een eitje en waren we allemaal enthousiast over hoe naadloos alles verliep.
Al met al is Event Tickets Plus een must-have app voor iedereen die regelmatig evenementen bezoekt. Het is eenvoudig, efficiënt en maakt het hele proces van het kopen en beheren van tickets een stuk leuker. Dus als je nog steeds twijfelt, zou ik zeggen: probeer het eens en ervaar het gemak zelf. Je zult niet teleurgesteld zijn!
Veelgestelde vragen
Wat is Event Tickets Plus en hoe werkt het?
Event Tickets Plus is een app waarmee gebruikers eenvoudig tickets kunnen kopen en beheren voor verschillende evenementen. Na het downloaden van de app, kunnen gebruikers evenementen doorzoeken, hun favoriete shows selecteren en tickets direct in de app kopen. Het biedt een gebruiksvriendelijke interface en integratie met kalenders voor herinneringen.
Welke apparaten worden ondersteund door Event Tickets Plus?
Event Tickets Plus is beschikbaar voor zowel Android als iOS apparaten. Het is compatibel met de meeste moderne smartphones en tablets, waardoor het een toegankelijke optie is voor het beheren van je evenemententickets, ongeacht je voorkeur voor een besturingssysteem.
Zijn er kosten verbonden aan het gebruik van Event Tickets Plus?
Hoewel het downloaden van de app zelf meestal gratis is, kunnen er kosten verbonden zijn aan de aankoop van tickets voor evenementen. Deze kosten kunnen variëren afhankelijk van het evenement en de locatie. Het is belangrijk om de prijsdetails te bekijken voordat je een aankoop doet via de app.
Hoe veilig is mijn betaalinformatie in Event Tickets Plus?
Event Tickets Plus maakt gebruik van geavanceerde beveiligingstechnologieën om ervoor te zorgen dat al je betaalinformatie veilig en vertrouwelijk wordt behandeld. De app gebruikt versleuteling en andere beveiligingsmaatregelen om je gegevens te beschermen tegen onbevoegde toegang.
Kan ik mijn tickets delen of doorverkopen via Event Tickets Plus?
Ja, Event Tickets Plus biedt opties om je gekochte tickets te delen met vrienden of familie. Daarnaast kunnen sommige tickets worden doorverkocht via de app, afhankelijk van de voorwaarden van het evenement. Het is altijd goed om de specifieke regels voor doorverkoop te controleren.






